ENERGY BOX

ÖZEL GÜÇ ÇÖZÜMLERİ
ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ
            

 
• Modüler, Esnek ve Ölçeklendirilebilir 
• Mobil Sistem
• Çift Yönlü Dönüştürücü
• Ultra Yüksek Verimlilik
• Akıllı Enerji Yönetimi
• Çoklu Şebeke Desteği (Frekans/Gerilim Düzeltme,Tepe Talep Traşlama,Yük Kaydırma)
• Farklı Akü Teknolojileri ile Uyumlu

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ ENERJİ DEPOLAMA TEKNOLOJİLERİ
 
KW’dan MW’a uzanan geniş bir Enerji Depolama Çözüm yelpazesi 

Enerji yönetimi artık daha akıllı ve yenilikçi bir boyut kazandı! Energy Box, modüler, esnek ve ölçeklendirilebilir bir enerji depolama çözümü olarak karşınızda. Mobil sistem özelliği ile kullanıcılarının enerji ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunuyor.

Çift yönlü dönüştürücü sayesinde, Energy Box hem enerji depolayabiliyor hem de ihtiyaç anında enerjiyi geri verebiliyor. Ultra yüksek verimlilik özelliği ile de kullanıcılarının tasarruf etmelerine olanak sağlıyor.

Akıllı enerji yönetimi özelliği sayesinde, Energy Box kullanıcılarının enerji tüketimlerini anlık olarak izleyebiliyor ve enerji tasarrufu sağlayacak önerilerde bulunabiliyor. Ayrıca, çoklu şebeke desteği (frekans/gerilim düzeltme, tepe talep traşlama, yük kaydırma) özellikleri ile de kullanıcılarının enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik alternatif çözümler sunuyor.

Farklı akü teknolojileri ile uyumlu olması sayesinde, kullanıcıların tercih ettiği akü teknolojisine göre özelleştirilmiş çözümler sunabiliyor. KW’dan MW’a uzanan geniş bir enerji depolama çözüm yelpazesi ile de her türlü enerji ihtiyacına yanıt veriyor.

Enerji yönetiminde yeni bir çağa adım atmak isteyen herkesin tercih ettiği Energy Box, sizi enerji tasarrufuna ve daha verimli bir enerji yönetimine götürecek. Kendinize ve çevrenize yapacağınız katkılarla da dünyaya bir adım önde olmanın keyfini çıkaracaksınız.
 

Dış Mekan Endüstri Ulaşım Acil Durum